Rezervácia ubytovania

Ako si rezervovať? Pobyt si môžete rezervovať rôznymi spôsobmi, záleží len na vás.

Ako si rezervovať ?

Pobyt si môžete rezervovať rôznymi spôsobmi, záleží len na vás , pre ktorý spôsob sa rozhodnete a ktorý je pre vás výhodnejší.

Ak máte vybratý konkrétny pobyt z našej stránky,  termín , v ktorom chcete absolvovať pobyt , potom sa môžete rozhodnúť pre formu, akou si zarezervujete svoj pobyt. Vašu ponuku na pobyt sa snažíme vybaviť do 24 hod.

Môžete sa rozhodnúť pre  rezerváciu  telefonickú alebo pre písomnú.

1.Telefonická rezervácia : ak uprednostňujete osobný kontakt a potrebujete viac informácií, môžete si  predbežný pobyt zarezervovať telefonicky na uvedenom telefonnom čísle: 0036 / 30 195 3411.

2. Priamy email : pobyt si môžete zarezervovať aj priamym e-mailom : info@hungarian-hotels.com

Do vášho e-mailu uveďte všetky informácie o pobyte, ktorý chcete absolvovať, resp. prípadné otázky k danému pobytu, na ktoré Vám sa radosťou odpoveieme, poradíme.

Dôležité :

- vaša rezervácia je nezáväzná

- po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom

- ceny služieb sú určované hotelovým zariadením, cena je závislá na vybranom balíčku, termíne, počtu osôb a ďalších parametroch, ktoré uvedie zákazník v objednávke.  Preto ceny uvedené na stránkach treba brať ako orientačné, nie konečné.

"Za prípadné nedostatky/ rozdiely/ nenesieme zodpovednosť."

Pred záväzným potvrdením bude zákazník informovaný o konečnej cene sume pobytu.

- ak vašu rezerváciu potvrdíte, emailom zašleme  potvrdenie o vašej rezervácii, kde budú uvedené všetky informácie o vašom pobyte  a o úhrade pobytu.

- zároveň vám bude zaslaná zálohová faktúra , ktorá bude obsahovať bankové spojenia potrebné na úhradu pobytu

- po uhradení pobytu vám bude zaslaný Voucher , doklad , ktorým sa preukážete vo vami vybranom hoteli, na základe ktorého môžete čerpať všetky objednané služby

Storno podmienky :

Keďže klient uhrádza pobyt priamo hotelovému zariadeniu,  storno podmienky sú rôznorodé. Od daného pobytového zariadenia závisia dané storno podmienky, ktoré budú vždy uvedené pri zaslaní potvrdenia o vašej  rezervácii. V prípade storna alebo zmeny termínu nás treba informovať v písomnej forme, aby sme vedeli zabezpečiť  prípadnú zmenuvášho pobytu.

Fotogalerie
Ako väčšina všetkých stránok na internete aj tento web využíva cookies s cieľom uľahčiť používateľom používať naše webové stránky. Ďalším používaním webu súhlasíte s ich využívaním.