Recenzie

Napísali o nás...

 

 " zajišťovala sem hotely přes hungarian-hotels.com,  hotely byly pěkné, služby perfektní, vždy hned odpovídali na dotazy, snažili se. Podařilo se jím zajistit hotel v Budpešti  Benczur  měl výhodnou polohu, blízko Náměstí hrdinů  a Andrassyho třídě, v diplomatické čtvrti v zeleni kousek od metra. Výhodou je velká terasa před hotelem se stolky, kde mohli klienti posedět i s vlastní konzumací. V hotelu dobrá snídaně a částečná kapacita pro večeře. Hotel velký i pro skupiny, s docházkou do lázní. Určitě pokud by ste něco v Maďarsku potřebovali mohu doporučit. Hotel v Ostřihomi měl posezení v zahradě, ukázalo se dobré zařadit do programu.  Ubytování bylo sice dále od centra, ale zajistili nám večeři v restauraci, kde vše fungovalo a proti restauraci bylo obrovské Tesco, kde všichni nakoupili maďarská vína a hotel Rosa opět v zeleni v zahradě, kde stoly a tak se popíjelo. Lidi byli spokojeni. " ( Zdenka - Cz.)

 

" Většinou oslovím nějaké hotely a ubytování najdu sama,  ale kam jsem letos napsala měli obsazeno. Nakonec jsem  zajišťovala přes hungarian-hotels.com.  Mohu vřele doporučit, zajištěné hotely byly pěkné, služby perfektní, vždy hned odpovídali na dotazy, snažili se. Mě se spolupráce s hungarian-hotels velmi osvědčila, tak jsem se rozhodla podělit o zkušenost ." ( Zdenka - Cz.)

" Dlhoročné osobné kontakty, vzájomná dôvera a spoľahlivosť je základom našej spolupráce.
Oceňujem promtnosť, pružnosť,  serióznosť a ochotu pri vybavovaní, pravdivosť poskytovaných informácií.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti s hungarian-hotels " ( Margita - Sk. )
 

 

Fotogalerie
Ako väčšina všetkých stránok na internete aj tento web využíva cookies s cieľom uľahčiť používateľom používať naše webové stránky. Ďalším používaním webu súhlasíte s ich využívaním.