Thermal Hotel Balance ****

Máte chuť na Wellness? Chcete zažiť dokonalý relax ? Navštívte Lenti.

Thermal Hotel Balance ****   sa nachádza v susectve  termálnych kúpeľov Lenti a Parkom Energie Svätého Jiřího v modernom ale napriek tomu v prírodnom prostredí, ktoré ponúka dokonalú relaxáciu. Máte chuť na Wellness? Chcete zažiť dokonalý relax ? Navštívte Lenti, termálne kúpele, ktoré ponúkajú oddych, relax a dokonalý wellness. Mesto Lenti ,sa nachádza v západnej časti župy Zala a od Bratislavy je vzdialené len 224km a od Viedne 210 km.

Izby

Hotel má k dispozícii 92 klimatizovaných ,moderne zariadených izieb a 2 apartmány s vlastnou vírivkou.  Po celú dobu pobytu majú hostia k dipozícii župan a plážovú  tašku.

Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, Led TV so vstavaným rádiom, sejfom, minibarom, uterákmi, fénom  a županom. Voľný prístup na Wifi po celom hotely.

Štandard izby - 2 posteľové izby bez balkónov, 28m², pre telesne postihnutých je k dipozícii     štandartná izba

Superior Izby - 2 posteľové izby s balkónom, 28m² s možnosťou umiestenia prísteľky alebo detskej postieľky, pre telesne postihnutých je k dipozícii 3 Superior plus izby

Deluxe izby - 2 posteľové izby s balkónom, 38m²

Apartmán suit – pre náročnejších hostí sú k dipozícii na najvyššom poschodí luxusná apartmány  s rozlohou  115 m2 s exkluzivnym zariadením, velkou terasou a s vlastnou vírivkou s panoramatickým výhľadom po okolí. Apartmán má k dipozícii dve spálne s vlastnými kúpeľňami s vaňou , resp.  so sprchovacím kútom,toaleta s bideteom, obývačka 40 m², veľká terasa s lehátkami a záhradným nábytokom, vlastná vírivka s panoramatickým výhľadom.

Hotel ponúka neskutočný gastronomický zážitok v reštaurácii L16, ktorá črpá z medzinárodnej ale aj regionálnej kuchyne. K príprave jedál používa miestne čerstvé suroviny a produkty a nim je ponúkané bohatý výber nápojov. Ponúka vín z novodobých ale aj z hostorických oblastí dopluje bohatý jedálniček  a spríjemňuje čas strávenýv reštaurácii.

U domáceho cukrárstva výborné dezerty a k tomu vynikajúce nápoje po celý deň ponúka Bar Lobby.

Zážitkový bazén v časti Balance Spa , nachádzajúca sa na 4. poschodí, sauny ( fínsak,aroma,infra, parná kabína ), masážne miestnosti,ktoré  zaručujú telesné a duševné osvieženie. Príjemný odpočinok hostí poskytuje slnečná terasa. Ku zdravotnému životnému patrí aj pobyt ktorý vám zaručí  miestnosť fitnes kde nájde bežiací pás, Cross Trainer, rotoped a iné. Možnosť zapožičania bicyklov. Wellness je kdipozícii od 7.00  - 21.00 hodiny  ( pred a po sezóne od 7.00 – 20.00 hod ).

Priamo z hotelu – v rámci neobmedezného vstupu sa krytou chodbou pohodlne dostanete do :

- termálnych kúpeľov - voda  je stará 40 000 let, je liečivou vodou s obsahom hydrogenkarbonátu sodíka, ktorá je vhodná pre liečbu ochorení pohybového aparátu, chrbtice (krku, zad, kríže) lumbago, kľbových  zápalových potiažoch a opotrebovaní kľbov (ramien, lakťov, rúk, bokov, kolein a kotníkov).

- nového zážitkového sveta

- vonkajších kúpeľov

- park Energie Sv. Jiřího –vo východných kultúrach je tento  typ zemského žiarenia – tzv. linia Svätého Jiří – prezívaný dračími prúdmi.Park je jedinečný v elej Európe, pretožr sa nachádza v styčných bodoch blahodárnych energetických línii.

Ponúkame ceny na rok 2019 min 2 noci :

Cena/osoba/noc 02.01.- 31.03.2019 31.03. - 26.04.2019 26.04.-17.06.2019 17.06, - 01.09.2019 01.09.-25.10.2019 25.10. - 03.11.2019 03.11.-20.12.2019
Dvojposteľová izba/ superior 51,-Eur 53,-Eur 57,-Eur 65,-Eur 55,-Eur 65,-Eur 50,-Eur
 Jednoposteľvá izba / superior 75,-Eur 77,-Eur 81,-Eur 89,-Eur 79,-Eur 89,-Eur 74,-Eur
Detské ceny (  superior )
vek 0 – 3,99  zdarma
 vek 4 – 9,99 od 26,-Eur
 vek 10 – 11,99 od 31,-Eur

 

 Cena zahrňuje nasledovné :

- ubytovanie min. na 2 noci

- pri príchode Welcome drink

- bohatá polpenzia formou švédskeho stolu , popoludňajšia dezertová ponuka

- neobmezdzený vstup do Lenti  Kúpeľov  a Szent György Energia parku,  vstup do nového krytého zážitkového sveta     počas pobytu,ale aj v deň odchodu ( podľa otváracej doby )

- vstup do vlastného hotelového wellnessu  ( zážitkový bazén, fínska, aroma, infra- sauna, parná kabína, slnečná terasa ) , kde čaká na hostí rôznodrodá ponuka  čajov a čerstvého ovocia 

- neobmezdzený vstup do Szent György Energia parku, kde sú vytvorené promenády , suché Kneippové  chodníky

- použitie županu  a uterákov Balance

- zapožičanie športových potrieb na základe kapacity ( bicykel, palice nordic walking, vybračné kruhy smovey )

- herňa ( Xbox, stolnýfutbal )

- v Lobby bare spoločenské hry a karty

- pre malých ale aj veľkých použitie detského kútiku a vonkajšieho ihriska

- parkovanie 2,-Eur  /auto / noc ( uzavreté parkovisko rampou, kamerou strážené )

- Wifi zdarma po celom hotely

- prebratie izieb od 15.00 hodiny

- opustenie izieb do 11.00 hodiny

 Cena nezahrňuje turistickú daň, ktorá je : 1,25 -Eur / osoba/ noc ( nad 18 rokov )

Rezervácia ubytovania


FOTOGALÉRIA  Thermal Hotel Balance ****

 

Fotogalerie
Ako väčšina všetkých stránok na internete aj tento web využíva cookies s cieľom uľahčiť používateľom používať naše webové stránky. Ďalším používaním webu súhlasíte s ich využívaním.