Kehida Termál Hotel ****

Zvlášnosťou a zároveň výhodou tohoto hotela je skutočnosť, že sa nachádza v rovnakej budove ako liečebné a zážitkové kúpele.

Zvlášnosťou a zároveň výhodou tohoto hotela je skutočnosť, že sa nachádza v rovnakej budove ako liečebné a zážitkové kúpele, preto hostia na návštevu kúpeľov potrebujú len župan a papuče. Hotel ponúka celkom 42 klimatizovaných izieb, ktoré sú ideálnou voľbou pre dvojice, ale aj pre malé a väčšie rodiny.

Izby

Každá izba je  vybavená pohodlným nábytkom, manželskou posteľou, telefónom, minibarom, trezorom, TV, kúpeľňou  so sprchovacím kútom alebo vaňou, fénom, uterákmi, županom, plážovou osuškou a bezplatným prístupom k internetu. Samozrejmosťou  je aj možnosť ubytovania v bezbariérovej izbe.

Superior dvojposteľová izba : sú kompletne zrekonštruované izby typu Superior,možnosť obsadenia 2 osoby + 1 prísteľka

Dvojposteľová izba : je priestranná a pohodlná izba s možnosťou umiestnenia až 2 prísteliek. Odporúčame pre páry a rodiny s deťmi.

Štvorposteľová izba : je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádza manželská posteľ a rozkladacia pohovka, čo poskytuje pohodlné ubytovanie pre 4 osoby. Táto izba má aj balkón.

Detská izba : odporúča sa hosťom s kojencom alebo s malými deťmi. Pokojnú noc rodičov poskytuje samostatná detská izba. Táto izba má aj balkón. Možnosť obsadenia 2 osoby + 1 miminko + 1 dieťa ( 2  - 10 rokov ).

Prepojené izby : odporúčajú  sa skupinám priateľov alebo rodinám s deťmi alebo so starými rodičmi. Sú to vlastne 2 dvojposteľové izby prepojené dverami. Prísteľky zaistia pokojný spánok deťom. Možnosť obsadenia 2 + 2 osoby + 2 prísteľky.

Apartmán : s rozlohou 70 m2 má elegantne zariadené 2 spáľne, svetlú obývačku a kuchyňu.  V prípade potreby sa dá do každej spálne umiestniť 1 prísteľka a v obývačke je rozkladacia pohovka, kde sa dajú umiestniť 2 osoby. Možnosť obsadenia 2 osoby + 2 prístelky + 2 osoby.

Hotel poskytuje rôznorodé  služby pre malé deti, poskytuje pohodlie nielen im, ale aj ich rodičom.

Bezplatné služby pre rodiny s kojencami:

-  Detská postieľka, prebaľovací pult a detská vanička

-  Kojenecká flaška a ohrievač detskej výživy, stolička

-  Nočník, detské WC , sedačka a baby phone

-  Detský kočiar

Počas kúpania majú mamičky k dispozícii odpočívarňu, kde sú umiestnené lehátka, kútik na kojenie , prebalovací pult a hračky. V areáli kúpaliska sa nachádza detské ihrisko  CHICCO.

Detská herňa poskytuje stráženie „ najmenších návštevníkov “ za kvalifikovanej pomoci učiteľky materskej školy.  Každý deň ponúkajú ucelené animačné programy ( maľovanie, práca s hlinou, lepenie papierových mozaík, maľovanie na kameň ).

Wellness & Spa

Vstup do wellness centra nájdete v krytej časti zážitkových kúpeľov. Nájdete tu okrem rôznorodej ponuky masáží ( liečebná,relaxačná masáž hlavy a krku, reflexná masáž chodidiel, podvodná masáž, masáž s olejom z hroznových jadierok, uvoľňujúca masáž s éterickými olejmim, thajská masáž, alebo masážne lehátko s jade kameňmi ), salón krásy „ Beuty „ , kde si svoju relaxáciu môžte užiť počas návštevy kaderníctva, manikúry a pedikúry alebo kozmetického salónu. Tu si môžte zakúpiť rôzné akčné balíčky, využiť zľau na zakúpenie produktov a možnosť využitia bezplatnej diagnostiky pleti a odborné poradenstvo.

V salóne krásy  nájdete aj pre milovníkov opáleného tela horizontálne a vertikálne solárium značky Magnum.

Wellnessové centrum poskytuje okrem klasických procedúr aj procedúry , ktoré sú zamerané na liečenie reumatických ochoreníkĺbov  za pomoci bahna z Hévízu ( čo je špeciálne rašelinové bahno zo dna jazera). Vďaka vysokému obsahu stopových látok sa prejavíosmotický účinok a v kĺboch nazhromaždený tkanivový mok sa postupne odplaví a tým sa zmierňujú bolesti a nehybnosti kĺbov. K trvalému zlepšeniu stavu sa odporúča dlhotrvajúca terapeutická liečba.

Aromatické kúpele prinášajú  vyrovnanosť a ľahkosť, duchovnú pohodu. Ponúkame :

-  osviežujúci kúpeľ s citrónovým olejom

-  relaxačnú levanduľovú kúpeľ

-  horčíkovú kúpeľ s rozmarínom

-  relaxačnú kúpeľ s hroznovým olejom

Poskytované terapie sa nachádzajú v terapeutickej časti kúpeľov, zameraných na pohybový aparát – prevenciu a liečbu, predoperačnú prípravu a pooperačnú rehabilitáciu. Liečby a procedúry sa uskutočňujú na základe lekárskeho odporúčania.

Nezabúda sa  ani na najmenších návštevníkov. Detská terapia na udržanie a posilnenie zdravia s terapeutickými procedúrami je zameraná na pohybové ústrojenstvo. Balíček ponúka procedúry so špeciálnym jedálníčkom, zdravotný telocvik, fyzioterapeutom, pitnú kúru a blahodarný účinok liečivej vody Kehidy ! Deťom pomáha v liečbe  tím skúsených odborných lekárov, fyzioterapeutov, certifikovaná liečivá voda a moderné terapeutické prístroje. K dnešnému dňu sa tu liečilo 150 mladých pacientov. Liečebný pobyt detí stojí  na konduktívnej edukcii  troch pilieroch  - liečivá voda Kehida, podľa Petőfiho a rodinnom pokojnom  prostredí.

Fitness

Kardio posilňovacie stroje sú k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne .

  •   6 ks spinning
  •   2 ks posilňovacej  lavičky
  •   1 ks veslovací trenažér

Otváracia doba: 09.30 – 17.30

Možnosť  využitia zahratia si stolného tenisu v telocvični bez poplatku.

Gastronómia

S pestrou paletou kuchyne sa môžete stretnúť v reštaurácii Deák, ktorá nesie meno významnej osobnosti tejto dediny.Ferenc Deákbol ministrom spravodlivosti v prvej nezávislej uhorskej vláde. Tento „ mudrc národa“ bol vyhláseným gurmánom a je s ním spojené veľké množstvo kulinárskych špecialít, ktoré sú ozdobou jedálneho lístka. Známe  sú filety z candáta s rajčinovou – hríbovou omáčkou, podávané so zemiakmi a  petržlenovou vňaťou – presne tak, ako to mal rád Ferenc Deák.Suroviny na prípravu jedál sú vyberané z lesov, pastvín, rybníkov, riek a potokov, ktoré sa nachádzajú v údolí rieky Zala, alebo priamo získané z tradičných sedliackych fariem.

 Ponúkajú nasledovné :

 -  tradičnú maďarskú kuchyňu, regionálne špeciality z údolia rieky Zala

 -  jedláz dôb Uhorska

 -  medzinárodnú kuchyňu

-  vegetariánske a wellnessové pokrmy

-  vybrané maďarské vína z rôznych vinárskych oblastí Maďarska

-  grill-party v príjemnej záhrade a 5 -krát do týždňa diskrétnu živú hudbu

-  pre najmenších detské stoličky a jedálny lístok v podobe omaľovaniek

 Ceny na rok 2019

Ceny v prípade rezervácie na 2 – 3 noci
Typ izby / osoba / noc

03.01.2019 -  15.06.2019, 01.09.2019 – 22.12.2019

16.06.2019 -  31.08.2019
Dvojposteľová izba 58,-Eur 74,-Eur
Jednoposteľová izba  + 17,-Eur  + 17,-Eur
Rodinná izba 60,-Eur 77,-Eur
Dvojposteľová izba - Superior 64,-Eur 80,-Eur
Junior ( od 12 – 15,99 rokov ) 43,-Eur 59,-Eur
Dieťa ( od 5 – 11,99 rokov ) 33,-Eur 44,-Eur
Ceny v prípade rezervácie na 4 noci
Dvojposteľová izba 207,-Eur 265,-Eur
Jednoposteľová izba +59,-Eur +59,-Eur 
Rodinná izba 219,-Eur 277,-Eur
Dvojposteľová izba - Superior 229,-Eur 288,-Eur
Junior ( od 12 – 15,99 rokov ) 155,-Eur 211,-Eur
Dieťa ( od 5 – 11,99 rokov ) 117,-Eur 158,-Eur
Ceny v prípade rezervácie na 6 nocí
Dvojposteľová izba 326,-Eur 417,-Eur
Jednoposteľová izba +92,-Eur +92,-Eur 
Rodinná izba  345,-Eur 436,-Eur
Dvojposteľová izba - Superior 360,-Eur 454,-Eur
Junior ( od 12 – 15,99 rokov ) 243,-Eur 332,-Eur
Dieťa ( od 5 – 11,99 rokov ) 183,-Eur 249,-Eur
Turistická daň 1,1,-Eur /osoba / noc / nad 18 rokov – 70 rokov

Cena zahrňuje nasledovné :

-  ubytovanie s polpenziou

-  bezplatné využitie liečebných a zážitkových kúpeľov  ( červená zóna pre dospelých, zelená zóna pre deti )

-  použitie posiľňovne, stolný tenis

-  Wifi

-  využitie Detského klubu ( deti do 1.5 roku za doprovodu rodičov )

-  daň

Rezervácia ubytovania


 FOTOGALÉRIA  Kehida Termál Hotel ****

 

Fotogalerie
Ako väčšina všetkých stránok na internete aj tento web využíva cookies s cieľom uľahčiť používateľom používať naše webové stránky. Ďalším používaním webu súhlasíte s ich využívaním.