Hotel Füred**** Spa & Conference

Bowling club, Spa, vonkajšie a vnútorné bazény, pláž, saunový svet a parný kúpeľ ponúkajú neskutočné zážitky pre návštevníkov.

Hotel Füred**** Spa & Conferencie srdečne očakáva hostí v srdci Balatonfüredu! Hotel poskytuje ubytovanie pre 450 osôb, ktorý svoje dvere otvoril v roku 2016. Na hostí  čaká 174 klasických dvojposteľových izieb, 19 apartmánov a 2 exkluzívne prezidentské apartmány.

Hotel Füred****  disponuje na prízemí skvelou reštauráciou a lobby barom, ktoré  ponúkajú svojim  návštevníkom nielen gastronomické zážitky rôznych chutí ale aj zážitok pre oči.

Bowling club, Spa a Zážitková časť hotela, vonkajšie a vnútorné bazény, pláž s piesočným dnom, saunový svet a parný kúpeľ ponúkajú neskutočné zážitky pre návštevníkov.

Klasické dvojposteľvé izby

Ponúkame 174 ks klimatizovaných izieb, v ktorých prevláda čokoládová a béžová farba. Táto kombinácia farieb odráža elegantnú harmóniu a  zariadenie stimuluje pocity.

Izby ponúkajú luxusný výhľad  na poloostrov Tihany, na Balaton, ale aj na hory obklopujúce mesto a samotné vinice , ktoré v tomto kraji zohrávajú veľkú rolu. Plocha: 26 m²

Klasické bezbariérové dvojposteľové izby

Hotel má k dipsozícii 4 ks bezbariérových izieb. Tieto izby ponúkajú pre telesne postihnutých hostí  pohodlie: kúpelne sú upravené podľa štandartných noriem pre  telesne postihnutých , takisto je priamy prechod do vedľa umiestnenej  izby slúžiaca pre doprovodnú osobu. Plocha: 32 m²

Junior apartmán

V znaku pohodlia a praktickosti ponúkame 13 ks Junior apartmánov, ktoré vybavené  kuchynkou s časťou  jedálne a obývačky , vlastnou spálňou. Pri príchode čaká na hostí pripravená káva a čaj. V obývačke je k dispozícii pohodlný rozťtahovací gauč . 

Izby ponúkajú luxusný výhľad  na poloostrov Tihany, ale aj na hory obklopujúce  mesto. Tieto izby majú z časti panoramatický výhľad. Plocha: 52 m²

Royal apartmán

Hotelový   Royal apartmán je priestranný, svetlý, veľká plocha ideálna  pre rodiny alebo priateľské skupinky. 

Dve oddelené spálne, dve kúpeľne, pripravený čaj alebo kávu si môžte pripraviť vo vlastnej kuchynke  s časťou  jedálne a obývačky, ktorá poskytuje pohodlný rozťahovací gauč.

Všetky  Royal aprtmány ( 6 ks ) majú panoramatický výhľad na Balatón .Plocha: 78 m²

Gasztronómia

V areáli nášho hotela môžu návštevníci  nájsť svoje chute v kulinárskom  potešení: naša 300-miestna reštaurácia s panoramatickým výhľadom na Balatón, k tomu pripojená 500-miestna terasa ponúkajú švédske raňajky a večeru.  Lobby bar  a takisto aj  wellness bar ponúkajú  po celý deň  ľahké  občerstvenie  pre  návštevníkov .  V lete pre milovníkov slnka  a  vodných aktivít  je  ideálne  miesto plážový bar, ktorý priamo na pláži ponúka lahodné  koktejly, pizzu a iné pochúťky.

Rerštaurácia - otváracia doba každý deň:

Raňajky:  od 07-10 hod

Obed: A’la carte od 12-15 hod

Večera: od 18-22 hod

Lobby bar denne otvorený od 08-22 hod

Wellness snack denne otvorený od 10-18 hod

Plážový bar / szezónne / denne otvorený od  10-18 hod

Hotel odporúčame hlavne  pre skupinové pobyty,  ceny na vyžiadanie!

Rezervácia ubytovania

FOTOGALÉRIA HOTEL FÜRED**** Spa & Conference

 

Fotogalerie
Ako väčšina všetkých stránok na internete aj tento web využíva cookies s cieľom uľahčiť používateľom používať naše webové stránky. Ďalším používaním webu súhlasíte s ich využívaním.